Vyzkoušeli jste řadu systémů na tvorbu webových stránek a e-shopů, ale žádný nesplňoval vaše požadavky? Nebyli jste spokojeni s funkcemi vašeho webu? Na to existuje jednoduché řešení: nechte si vytvořit vlastní webovou prezentaci nebo e-shop!

Naším cílem je vytvářet produkty, které podpoří vaše podnikání, přivedou zákazníky a zefektivní práci.

Existuje spousta možností, kterými můžete vylepšit jak své webové stránky, tak efektivitu práce. Řekněte nám svou představu a společně navrhneme řešení, které splní svůj účel na 100 %.

Podle potřeb vám vytvoříme:

Webové stránky

Webové stránky by měly zvýšit povědomí o vaší firmě a dokonale představit její produkty a služby. Navrhujeme a vytváříme moderní weby, a to s vlastním, případně hotovým redakčním systémem.

E-shop

Stále více lidí nakupuje přes internet. Hlavním cílem elektronického obchodu je představení a prodej vašich produktů. Dokážeme najít kompromis mezi požadovanými funkcemi a cenou.

Online aplikaci

Vytvoříme systém, který zefektivní vaši práci. Chcete propracovanou databázi kontaktů, docházkový, rezervační nebo redakční systém? Chybí vám na webových stránkách či e-shopu funkce? Vytvoříme aplikaci na míru, která vyřeší vaše problémy.

Co umíme vytvořit:

webovou prezentaci

Neotřelá webová prezentace vás odliší od konkurence.

elektronický obchod

E-shop, který bude vydělávat, protože se do něj zákazníci budou rádi vracet.

redakční systém

Díky němu se o obsah svých stránek můžete starat, i pokud vůbec nerozumíte programování.

aplikaci

Naše aplikace usnadňují práci. Sami pro sebe jsme například vyvinuli provozní deník, kde přehledně spravujeme své zakázky.

microsite

Jsou skvělým doplňkem vaší prezentace, pokud chcete zpropagovat určitý produkt.

podporu

Můžete se na nás kdykoliv obrátit s jistotou, že na vás budeme mluvit lidsky.

Vytvořme spolu skvělý projekt

Kontaktujte nás