SLAM PLAY: Komunikujte se zákazníky rychle a efektivně

Publikováno: 20.09. 2022Slam Play je praktický systém digital signage pro každou prodejnu či událost, kde chcete prezentovat vícero reklam v předem daných časových úsecích. Jedná se o nástroj na pokrytí vizuální komunikace se zákazníky vytvořený přímo v útrobách Webzilla.cz.

Slam Play je program nahrazující plakáty jako takové, čímž mimo jiné slouží jako forma ekologické offline reklamy. Funguje buďto napojený na chytrou televizi Samsung nebo sm Raspberry PI na jiných zařízeních.

Použití je jednoduché, obsah se nahrává přímo do televize a uživatel si sám může vybrat kdy a jak obsah poběží. Je možné používat videa, ale i statické obrázky a audiovizuální obsah a potenciálně také webový obsah jako je například stránka na Twitteru či Facebooku. Nejkomplexnější a nejzajímavější částí programu je pak bezpochyby plánovač s jehož pomocí tvoříte, organizujete a plánujete playlist. Můžete si sami zvolit, kdy poběží který vizuál nebo zda se frekvence promítání bude měnit na základě sezóny, akcí a dalších faktorů.

Jaké výhody vám Slam Play nabízí:

Pohyblivá reklama

Pohyb upoutá oči zákazníků lépe než statická reklama na plakátech. Využijte této skutečnosti ve svůj prospěch a oslovujte zákazníky metodou 21. století.

Všude kde potřebujete

Obsah svého SlamPlay můžete sdílet hned na několika místech najednou. Jeden obsah všude, kde potřebujete!

Určete kdy a kde

Možnosti naší aplikace jsou takřka neomezené. Můžete načasovat, kdy se která reklama bude zobrazovat napříč dnem i rokem.

Chytrá prezentace

Díky intuitivnímu rozhraní můžete vše automatizovat a vaše prezentace bude dělat přesně to, co potřebujete.

Ovládání přes internet

Je jedno, jestli jste přímo u obrazovky nebo na druhém konci světa. Úpravy v prezentaci SlamPlay můžete provádět z kteréhokoliv počítače nebo mobilu.

Digitálně a levněji

Digitalizujte média jako POS reklamu, firemní časopisy, nástěnky nebo plakáty a ušetřete pro vaši firmu čas a peníze.

Vytvořme spolu skvělý projekt

Kontaktujte nás