Případová studie: Web a on-line marketing pro Katpet.cz

Klient: Katpet.cz

Obor: Výroba nábytku na míru, truhlářství

Služby: tvorba webových stránek, úprava a údržba webu a udržování optimalizace pro vyhledávače, správa sociálních sítí a firemních profilů

DLOUHODOBĚ SE STARÁME O:

ZADÁNÍ

Tvorba nového moderního responzivního webu s dobrým organickým dosahem a správa dalších platforem na sociálních sítích a firemních profilech.

ZPRACOVÁNÍ

Cílem firmy Katpet bylo především zajištění profesionální prezentace na internetu. Jako zavedená rodinná firma mají dlouhodobou klientelu a dobrou pověst v lokalitě, ale jejich on-line prezentace byla v dané době zastaralá a potřebovala úpravu.

Pro Katpet jsme se rozhodli vytvořit jednoduchou moderní a responzivní prezentaci. Za nutnost byla považována především galerie realizací, rozdělení a prezentace sortimentu, kontaktní údaje, informace o firmě a posléze přibyl také blog “Rady a tipy”. Vzhledem k nenáročnosti idey webových stránek jsme volili dostupný program Wordpress, ve kterém nebyl problém žádnou z podstránek vytvořit.

V aplikaci Wordpress navíc můžete využít nástrojů, se kterými snadno nastavíte metapopisky a titulky pro vyhledávače a taky praktické galerie v nichž můžete snadno nastavit alternativní text i obrázkům.

Aplikace nabízí řadu pluginů ve formě galerií, karuselů, náhledů, tlačítek, odkazů a mnoho dalšího. Pro jednoduchý web jsme tedy nemuseli využívat vlastního vývojáře a mohli pracovat právě s nabídkou na Wordpress.

Zobrazování stránky Katpet bylo podpořeno především vedením blogu s užitečnými články co se týče údržby nábytku, návrhu interiéru i chytrých řešení.

Pro Katpet také udržujeme sociální sítě Facebook a Instagram. Především pro informovanost stálých zákazníků a prezentaci referencí. Obě sociální sítě fungují čistě na organickém dosahu.

VÝSLEDKY

Výsledkem spolupráce bylo navýšení dosahu firmy v on-line prostředí o více než 500 % v meziročním srovnání. Zvýšení atraktivity a profesionality webové prezentace nám pomohlo v udržení uživatelů na stránkách a zvýšení konverzí. Pravidelným přispíváním na blog a sociální sítě udržujeme zvýšenou návštěvnost v sezóně i mimo ni a získáváme pro společnost stále novou klientelu, která může díky naší spolupráci narazit na firmu hned z několika zdrojů.

Podařilo se nám dlouhodobě zvýšit délku relace i počet shlédnutých stránek na jednu relaci a snížit míru okamžitého opuštění stránky.

Vytvořme spolu skvělý projekt

Kontaktujte nás