Kreativní nápady na fotky na Instagram

Chcete zaujmout svým profilem na Instagramu, ale nevíte jak? Sledujte například kreativní trendy, které vám pomohou vytvářet na vašem profilu vizuálně zajímavý a jedinečný obsah.

Symetrie

Je dokázáno, že mozek symetrii miluje. Symentrické tváře jsou považovány za ty nejhezčí a rovnováha nás zkrátka a dobře uklidňuje, proto fotky založené na symetrii mohou zaujmout opravdu velké množství potenciálních zákazníků.

Vzory

Podobě jako symetrie jsou na tom vzory. Opakují se a proto jsou formou symetrie. Na fotografiích na Instagramu budou okamžitě vidět. Nejsou totiž typickým příspěvkem. Udělejte si například vzor z vašich produktů a máte zajímavou fotku, která na stránce "Prozkoumat" půjde okamžitě vidět.

Výrazné barvy

Víte co si lidi dobře pamatují? Barvy. Proto se jich nebojte. Pokud značku prezentujete jako jednoduchou a minimalistickou, nemusí to být to pravé ořechové zrovna pro vás, ale pokud barvy hrají u vašeho brandu roli, nebojte se je prezentovat.

Vtip a humor

Pokud se svými zákazníky na sítích komunikujete neformálně, nebojte se nafotit si nebo využít legračních fotek. Často velice rychle zaujmou a navíc přidají vaší komunikaci osobitost.

Zachyceno v pohybu

Chcete zapůsobit především kreativitou? Zachyťte pohyb. Dynamická fotografie v pohybu se dá použít v mnoha oborech. Známé kategorie v nichž se využívá často jsou například sportovní oděvy a vybavení, doprava, reklamy na nápoje či kosmetiku a mnoho dalších. Dnes máme možnost využít pohybu v souvislosti s jakýmkoliv produktem, stačí zapojit fantazii.

Zaostřeno na detail

Skvělý nápad je změnit pohled a zaměřit se na detail. Z naší zkušenosti si spousta podnikatelů myslí, že pokud nejde vidět produkt celý, nemá šanci zachytit pozornost uživatele. Opak je pravdou, hezky vyfocený detail může vyvolat v uživateli zvědavost.

Poutavá pozadí

nepodceňujte sílu prostředí, ve kterém fotíte. Pozadí může fotku vyzvednout na novou úroveň nebo kompletně pokazit. Vybírejte pozadí, která budou kreativní a estetická.

Vytvořme spolu skvělý projekt

Kontaktujte nás